تبلیغات
اردوگاه ترینر و کد تقلب بازی - دانلود ترینر بازی Assassin's Creed Revelations +4 Trainer for Original Version
اردوگاه ترینر و کد تقلب بازی
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
ازی Assassin Creed جزو آن دسته بازی هاست که داستان و شیوه ی گیم پلی اش توانست آن را به یک عنوان خوش ساخت و محبوب در بین سایر رقیبانش تبدیل کند. خط مشی که همواره سری بازی های AC دنبال می کند، تم و حال و هوای تاریخی است که داستان و شخصیت های این بازی را می سازد. در شماره های متعدد از این بازی، بازیکن وارد محدوده ای از تاریخ می شود و با شخصیت هایی برخورد می کند که حضور واقعی داشته و تاثیرات زیادی بر روی نسل های مختلف انسان ها گذاشته اند.

سری Assassin Creed پس از شماره ی دوم آن دست خوش تغییراتی شد که این بازی را به یک انقلاب در سبک خودش تبدیل کرد. گسترش عناصر، امکانات و محدوده ی فعالیت هایی که شخصیت اصلی بازی می تواند انجام دهد، گوشه ای از این انقلاب است.

Assassin Creed Revelations آخرین شماره از سری AC است که Ezio به عنوان شخصیتی اصلی و واحد در آن ایفای نقش می کند و در این نسخه است که مکان های خالی از شماره های پیشین، پر و تکمیل می شوند.
AC Revelations، از دو حیث قابل بررسی است :

اول داستان و دوم گیم پلی :

از نظر داستانی، بازی پر بار نیست ولی ماموریت های اصلی و فرعی که شما با آنها دست و پنجه نرم می کنید، می توانند روند مثبتی را در این زمینه ایجاد کنند.Ezio به دنبال اسرار بنیان گذار شیوه ی مدرن آدم کشی، یعنی Altair ماجراجویی اش را آغاز می کند و این بار از اروپا و مهد تمدن رنسانس به آسیا می رود. بخش اعظمی از بازی در شهر استانبول و در کشور ترکیه اتفاق می افتد. جایی که از آن به قسطنطنیه نام برده می شود. او ماموریت دارد با پیدا کردن ۵ کلید اصلی که در را به سوی حقیقت ها و کتاب خانه ی مخفی Altair باز می کنند، از اسراری بزرگ نسل های گذشته ی آدم کش ها پرده بردارد. در شروع شما وارد منطقه ای می شوید که قرن ها پیش Altair در آنجا ساکن بود و کتاب خانه ی مخفی که صحبت از آن به میان آمد در این نقظه واقع شده است. مرحله ی اولیه با محیطی سرد و آسمانی برفی بازیکن را میخکوب می کند و باعث می شود بازیکن خیال کند با یک انقلاب در سری بازی های AC مواجه است.

این ۵ کلید اصلی در منطقه ی آسیایی قسطنطنیه واقع شده اند. هر کلید همانند یک حافظه عمل می کند که یک سری اطلاعات و خاطره ها از گذشته ی Altair روی آن ذخیره شده است. بازیکن پس از پیدا کردن هر کلید، به این خاطرات می رود و کنترل Altair شخصیتی که با سری Assassin Creed معرفی شد و سری AC را متفاوت تر از هر بازی دیگری کرد، به دست می گیرد.

داستان Altair که در این ۵ کلید به صورت سریالی دخیره شده، شامل مراحلی پس از پایان شماره اول از بازی Assassin Creed می شوند. اگر چه این مراحل محدود هستند ولی بازی را از یکواختی بیرون آورده و بازیکن را به یکی از دوران های حساس در زمان “آدم کش ها” می برد.
حال نوبت به توصیفی کوتاه از نقشه ی اصلی بازی می رسد :

شهر قسطنطنیه، مکانی بسیار زیبا با آسمانی سرخ رنگ است که آدم های آرام و ساکتی دارد و بیشتر افراد از قشر انسان های ساده زیست هستند. در این شهر مناره های مساجد جایگزین کلیساها شدند و این بار شاهد طراحی فوق العاده ای از مکان های مقدس مانند مسجد ها هستیم. بسیار جالب است، صدای اذان در جای جای شهر به گوش می رسد و این بار خبری از معبد داران و کلیساهای مسیحی نیست. موتور گرافیکی بازی نمونه ی بهبود یافته ی شماره های پیشین است. در AC Revelations طراحی همه ی عناصر چه از لباس ها، ریز کاری های محیطی و به تصویر کشیدن یک نمای کلی از شهر، به اوج رسیده است و یکی از نقاط قوتی که همواره در این شماره و شماره های پیشین وجود داشت، طراحی وسیع و دقیق اجزاست.
زبان رایج، ترکی است و از بین دیالوگ ها و مکالمه هایی که در طول بازی جریان دارند، می توان برخی واژها که از زبان ترکی وارد زبان پارسی شدند را شنید. بازسازی تمام عناصر نقص ندارد. در واقع سازنده گان توانستند به بهترین نحو ویژه گی قرن ۱۶ را در شهری مانند استانبول به تصویر بکشند و حال و هوای بازی را متناسب با آن زمان طراحی کنند. دورانی که صفویه در ایران به قدرت رسید و آثار تغییراتی که در دوره ی صفویه اعمال شد، به ترکیه هم سرایت کرده است.
بیش از ۷۰ درصد عناصر در بازی همانند نسخه ی قبلی یعنی AC :Brotherhood هستند. این نسخه پر است از ماموریت های جنبی و برخی اوقات تکراری و خسته کننده. یکی از ضعف های این نسخه، دور شدن بازی از موضوع اصلی و هدفی است که برای بازی تعریف شده ” ماموریت های کشتن شخصیت ها و هدف های منفی و بد “

در این نسخه هدف هایی که باید کشته شوند، کمتر از نسخه های قبل هستند و وقت شما بیشتر صرف ماموریت های جانبی و بیشتر ماجراجویانه می شود.

شما می توانید منبع درآمدی داشته باشید و با خرید مغازه ها و مکان های تاریخی، در ۲۰ دقیقه سود حاصل را از بانک در یافت کنید. با پول حاصل می توانید سلاح های خود را به روز و سلاح های جدیدتری را جایگزین کتید. هم چنین می توانید با خرید لباس جدید، کتاب و ابزار مورد نیاز برای مبارزه همانند چاقوها و مهمات برای تفنگ خود، ماموریت ها و مبارزه ها را با آسوده گی بیشتری انجام دهید.

قابلیت جدیدی که در این شماره اضافه شده، امکان ساخت بمب هایی با کارایی های متفاوت است. برای ساخت بمب به آیتم های مخصوص نیاز دارید و برای پیدا کردن این آیتم ها، اجساد دشمنان و فروشنده گان لوازم(ساخت بمب) بهترین گزینه ها هستند. موادی که در ساخت یمب ها مورد استفاده قرار می گیرند، کارایی هر بمب را مجزا می کنند. برخی بمب ها برای کشتن، برخی دیگر برای انحراف کردن دشمنان و برخی دیگر نیز در هنگام فرار مورد استفاده قرار می گیرند.
در مورد سلاح های بازی نیز، بیشتر سلاح های سنگین، سبک و چاقو های کوچکی که در شماره های قبل بودند، در این نسخه نیز دیده می شوند و اضافه شدن سلاح های پارسی نیز به لیست سلاح های این بازی از عناصر جدید در این زمینه هستند. به طور مثال یکی از سلاح های خوب در بازی، همان شمشیری است که در بازی “شاهزاده ی پارسی” وجود داشت. با وجود این عناصر، یکی دیگر از ابزارهای جدید در این نسخه که بسیار کارآمد و مصارف جالبی دارد. قلابی است که به تیغه ی آدم کشی شما ضمیمه شده و بیشتر برای بالا رفتن از ساختمان ها و حرکات آکروبات مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از عناصر شرطی در کمک به مبارزه ها، آدم کش هایی هستند که توسط شما آموزش داده می شوند و همانند نسخه ی Brotherhood، فرستادن این افراد به نقاط مختلف دنیا برای انجام ماموریت های مختلف، بر تجربه ی این افراد می افزاید. زمانی که در یک مبارزه هستید، می توانید از این افراد کمک بگیرید ولی این گزینه محدودیت هایی دارد و همیشگی نیست.
از دیگر بخش های جدید بازی، دفاع در برابر حملات مکرر دشمنان برای تصاحب بخشی از قلمرو آدم کش هاست. شما می توانید محدوده ی خود را گسترش داده و نقاط مختلفی از شهر را به یک مکان مخفی برای تجمع “آدمکش ها” تبدیل کنید، اما این امر تا ابد ادامه ندارد و قلمرو شما توسط دشمنان و معبد داران مورد حمله قرار می گیرد. این جاست که شما به عنوان یک رهبر وارد عمل می شوید و همانند بازی های استراتژی و بازی هایی در سبک Tower-Defence، از قلمرو خود دفاع می کنید.

نتیجه گیری :

این نسخه هم همانند نسخه ی قبلی حرف زیادی برای گفتن نداشت ولی برخی عناصر جدید در روند بازی و داستان آن، این عنوان را به یک عنوان تقریبا موفق تبدیل کرد. اما اگر سازنده گان به فکر ایده های بهتر و جذاب تر در این سری نباشند، ممکن است با یک سیر نزولی مواجه شوند.دانلود ترینر بازی Assassin's Creed Revelations +4 Trainer for Original Version


نوع مطلب : ترینر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
          
دوشنبه 3 بهمن 1390
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی